Jak wykorzystać ITA Matrix i Google Flights do znalezienia tanich lotów?

Sun, Apr 2, 2023

Read in 2 minutes

Jeśli szukasz tanich lotów, ITA Matrix i Google Flights są dwoma popularnymi narzędziami, które mogą pomóc Ci znaleźć najlepsze oferty. Obie platformy oferują narzędzia do przeszukiwania i porównywania różnych opcji lotów, co umożliwia znalezienie najtańszych lotów w danym dniu, tygodniu lub miesiącu. W tym artykule omówimy, jak wykorzystać ITA Matrix i Google Flights do znalezienia najlepszych ofert na bilety lotnicze.

Jak wykorzystać ITA Matrix i Google Flights do znalezienia tanich lotów?

ITA Matrix

ITA Matrix to narzędzie do wyszukiwania lotów, które zostało stworzone przez firmę Google. ITA Matrix oferuje zaawansowane opcje wyszukiwania lotów, dzięki czemu można przeszukiwać różne trasy, linie lotnicze i terminy w celu znalezienia najlepszych ofert. Warto jednak pamiętać, że ITA Matrix nie sprzedaje biletów lotniczych bezpośrednio, a jedynie wyświetla wyniki wyszukiwania. Aby zarezerwować bilety lotnicze, należy skontaktować się z daną linią lotniczą lub wybrać jednego z wielu agentów turystycznych, którzy oferują bilety lotnicze zgodne z wynikami wyszukiwania.

Jak korzystać z ITA Matrix?

Korzystanie z ITA Matrix jest łatwe i intuicyjne. Aby rozpocząć wyszukiwanie lotów, należy przejść na stronę ITA Matrix i wprowadzić szczegóły swojej podróży. Można wprowadzić wiele opcji wyszukiwania, takich jak trasa lotu, linie lotnicze, daty, liczba przesiadek i wiele innych. Po wprowadzeniu wszystkich informacji, należy kliknąć przycisk “Szukaj” i otrzymać wyniki wyszukiwania. ITA Matrix umożliwia również zaawansowane wyszukiwanie, które pozwala na znalezienie lotów z określonymi warunkami, takimi jak ograniczenie czasu lotu, minimalna lub maksymalna ilość przesiadek, a nawet ceną.

Google Flights

Google Flights to inna popularna platforma wyszukiwania lotów, która oferuje wiele podobnych funkcji do ITA Matrix. Google Flights oferuje prosty interfejs użytkownika, który pozwala na łatwe i szybkie przeglądanie różnych opcji lotów. Podobnie jak w przypadku ITA Matrix, Google Flights nie sprzedaje biletów lotniczych bezpośrednio, ale pozwala na porównanie różnych opcji lotów i znalezienie najlepszej oferty.

Jak korzystać z Google Flights?

Korzystanie z Google Flights jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy przejść na stronę Google Flights i wprowadzić szczegóły swojej podróży, takie jak miejsce wylotu i docelowe, daty wylotu i powrotu, liczbę pasażerów i klasę podróży. Po wprowadzeniu wszystkich informacji, można wybrać opcję “Szukaj lotów”, aby uzyskać wyniki wyszukiwania.

Google Flights oferuje również wiele funkcji, które pomagają w znalezieniu najlepszych ofert na bilety lotnicze. Można na przykład przeglądać różne terminy wylotów i powrotów, porównywać ceny między różnymi liniami lotniczymi, wybierać różne opcje przesiadek i wiele innych. Istnieje również możliwość wyboru “flexible dates”, co pozwala na przeglądanie różnych terminów wylotu i powrotu w celu znalezienia najtańszych opcji.

Podsumowanie

ITA Matrix i Google Flights to dwa popularne narzędzia, które pomagają w znalezieniu tanich lotów. Oba narzędzia oferują wiele opcji wyszukiwania, które pozwalają na przeglądanie różnych tras, linii lotniczych i terminów w celu znalezienia najlepszej oferty. Warto jednak pamiętać, że ITA Matrix i Google Flights nie sprzedają biletów lotniczych bezpośrednio, a jedynie umożliwiają porównanie różnych opcji lotów. Aby zarezerwować bilety lotnicze, należy skontaktować się z daną linią lotniczą lub wybrać jednego z wielu agentów turystycznych, którzy oferują bilety lotnicze zgodne z wynikami wyszukiwania.